Od pondělí 22. června 2026 bude opět uvedena do provozu autobusová zastávka Bystřice – centrum v obou směrech.
Od pondělí 22. června 2026 bude opět uvedena do provozu autobusová zastávka Bystřice – centrum v obou směrech. Cestující budou moci využívat zastávku jak před Polyfunkčním domem, tak u pošty.