Obec Bystřice
Bystřiceoficiální stránky obce

Databáze sportovišť Brenna

Sportovní vyžití v Brenne

wersja polska

Sportovní a rekreační středisko  v Turistickém parku 1

Sportovní a rekreační středisko v Turistickém parku

Datum: 20. 10. 2017

V Turistickém parku v Brenné Centrum vzniklo sportovní a rekreační středisko, které se skládá z 6 venkovních posilovacích zařízení, čili: press fotbal/vesla; pas/kyvadlo; běžec/orbitrek; vytlačování/stahování; žebřík/protahování nohou), a také šestihranná houpačka pro děti a tzv. centrum aktivity, které tvoří stavebnice, sestávající z různých horizontálních a vertikálních žebříků, příčkových i lanových.

Travnatá hřiště 1

Travnatá hřiště

Datum: 19. 10. 2017
Volně dostupné objekty s travnatým povrchem, určené pro fotbal, běhy, veškeré druhy tělesných cvičení, hry a pohybové aktivity, vhodné pro všechny věkové skupiny a různou úroveň tělesné zdatnosti. Využívání těchto zařízení a objektů viditelně přispívá zlepšení a udržení fyzického a duševního zdraví, tělesné zdatnosti a pohody.

Multifunkční hřiště 1

Multifunkční hřiště

Datum: 17. 10. 2017

Moderní a veřejně dostupné sportovní objekty s tartanovým povrchem. Na hřišti je možné provozovat basketbal, volejbal, tenis, badminton a další sportovní outdoorové hry. Zaměřené pro účastníky v každé věkové skupině a stupni dovedností. Využívání multifunkčního hřiště přispívá zlepšení tělesné kondice, vývoje koordinace pohybů a zlepšení psychického a tělesného zdraví.

Orlik 1

Orlik

Datum: 16. 10. 2017

Hřiště pro malou kopanou vybavené umělým trávníkem. Podobně jako většina sportovních objektů na území obce Brenna, je volně přístupný, dedikovaný účastníkům v každém věku a s každou úrovní sportovních dovedností. Využívání hřiště bezesporu přispívá ke zlepšení tělesné kondice, vývoje koordinace pohybů a zlepšení psychického a tělesného zdraví.

Hřiště pro plážový volejbal 1

Hřiště pro plážový volejbal

Datum: 13. 10. 2017

Na území obce Brenna máme k dispozici dvě volně přístupná hřiště pro plážový volejbal. Jsou určena pro osoby všech věkových skupin, umožňují nejen provozování plážového volejbalu, ale též plážového fotbalu a nohejbalu a dalších sportovních outdoorových her. Sportování tohoto typu posiluje hlavně svaly dolní části těla a zlepšuje všeobecnou odolnost.

Sportovní haly a tělocvičny 1

Sportovní haly a tělocvičny

Datum: 12. 10. 2017

Součástí bohaté sportovní infrastruktury obce Brenna a Górek Wielkich jsou sportovní haly a tělocvičny. Jsou určené pro osoby v každém věku, přizpůsobené k provozování jak týmových tak individuálních sportů. Mnoho objektů je denně využívaných pro hodiny tělesné výchovy, tréninky sportovních klubů a významné sportovní akce a události. Objekty jsou moderně vybavené sportovním vybavením a hygienickým zařízením. Velkou výhodou sportovních hal a tělocvičen je přístupnost po celý rok. Využívání objektů bezesporu přispívá ke zlepšení psychického a tělesného vývoje.

Posilovny 1

Posilovny

Datum: 11. 10. 2017

Pro případ nepříznivého počasí máme nabídku jak pro mládež tak pro dospělé – cvičení v posilovně. Na území obce Brenna máme k dispozici čtyři objekty, všechny vybavené moderními posilovacími stroji. Bez ohledu na dovednosti a pokročilost se můžete postarat o posilování jednotlivých svalových partií. Takové sportovní aktivity zlepšují duševní zdraví a fyzickou kondici. Zajímavou alternativou pro cvičení v posilovně je cvičení na čerstvém vzduchu. Od září 2016 na území obce Brenna máme k dispozici outdoorovou posilovnu, která to umožňuje.

Bazény 1

Bazény

Datum: 10. 10. 2017

Je to aktivita pro osoby v každém věku, má blahodárný vliv na zlepšení fyzické kondice a zdravotní stav. Plavání má rovněž příznivý vliv na psychiku a posiluje různé svaly, je to vlastně druh vodoléčby. Na území obce Brenna máme kromě krytých bazénů i jeden venkovní bazén, který je otevřen pro zájemce v letním období.

Lanový park 1

Lanový park

Datum: 9. 10. 2017

Je to zajímavá alternativa pro zpestření tréninku anebo jako volnočasová aktivita. Nabídka parku je pro návštěvníky od 3 let. Zájemci mají k dispozici tři lanové dráhy v různé výšce, s různým stupněm náročnosti. Využívání takových aktivit příznivě ovlivňuje koordinaci pohybů, zlepšuje stabilizaci těla prostřednictvím mobilizace různých druhů svalů, a otužování psychiky notnou dávkou vzrušení, možná též - překonání strachu z výšky. Na bezpečnost návštěvníků dohlíží kvalifikovaný tým instruktorů.

Tenisové kurty 1

Tenisové kurty

Datum: 6. 10. 2017

Milovníci tenisu mohou využívat tenisový kurt s antukovým povrchem, situovaný venku, v otevřeném prostoru. Kurty jsou volně přístupné, všichni mají možnost je využívat, nezáleží na věku ani pokročilosti, je určen pro všechny generace. Tenis má výhody – zlepšuje motoriku, přesnost úderu a je zábavný, zlepšuje duševní pohodu a celkovou kondici.

Lezecká stěna 1

Lezecká stěna

Datum: 5. 10. 2017

Nabídka pro návštěvníky v každém věku, děti i dospělé. Pro mnohé se bude jevit jako zajímavý způsob trávení volného času. Situovaná venku, volně přístupná. Provozování této aktivity přispívá vývoji orientace, koordinace a posiluje svalstvo hlavně horní části těla. Díky vhodně rozmístěným chytům je tady několik variant stupně obtížnosti.

Minigolf 1

Minigolf

Datum: 4. 10. 2017

Je tady další zajímavý objekt v areálu obce Brenna. Situovaný venku. Je zde 18 drah, na kterých si můžete vyzkoušet svou šikovnost a přesnost posílání míčků do jamky. Minigolf je volně přístupný, dedikovaný pro děti, mládež a dospělé. Tato hra zmírňuje stres, posiluje svalstvo rukou a přesnost. Je to také znamenitá zábava a atraktivní volnočasová aktivita v přírodě, která také pomáhá okysličení těla.

Lyžařské vleky 1

Lyžařské vleky

Datum: 3. 10. 2017

Pro milovníky lyžování máme dvě sjezdové tratě. Oba komplexy jsou vybavené lyžařským vlekem, mají osvětlení a jsou volně přístupné. Máme sjezdové tratě pro mladší a starší osoby, pro začátečníky a špičkové lyžaře. Zimní sporty mají blahodárný vliv na zmírnění stresu, zlepšují koordinaci a celkovou fyzickou kondici.

Kluziště 1

Kluziště

Datum: 2. 10. 2017

Další sezónní atrakce pro děti, mládež a dospělé. Umělé kluziště 30 metrů dlouhé a 20 metrů široké. Je to alternativní řešení v případě nedostatku sněhu v zimě. Je v provozu, i když teplota vyroste do 10 stupňů Celsia. Kluziště je volně přístupné, v provozu od prosince do konce února. Fanoušci bruslení jistě potvrdí, že zlepšuje fyzickou výkonnost, koordinaci a zmírňuje stres. Další výhodou je okysličení těla na čerstvém vzduchu.

Občan

Virtuální prohlídka

Kalendář svozu odpadů

Duben 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8
9
10
11 12 13
14
15 16 17 18 19 20
21
22
23
24
25
26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

AKCE SRDCE

odkaz

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů

Kvalita ovzduší

měřící stanice
Třinec - Kosmos

mobilní aplikace SmogAlarm

Zdravá obec a MA 21

logologo

Logo MSK

Logo MSK

Karpatské terénní naučné centrum

foto

loga

Obec Bystřice

Bystřice